Karolína Romášková

Karolína Romášková

Léčivé rostliny mě fascinovaly odmalička. Díky nim jsem vystudovala farmacii, ponořila se do hlubin ajurvédy a začala se zabývat celostní medicínou. Jsem taky certifikovaná lektorka jógy s velkou vášní pro život v jeho plnosti. Při holistickém pojetí léčení je nutné vyladit kombinace léků a léčivých rostlin tak, aby se navzájem podporovaly a byly bezpečné. Léčivá síla přírody je nezměrná a když ji umíme využít vědomě a podle důkazů o účinnosti, může změnit lidský život od základů!

Mými kurzy, ve kterých předávám informace ověřené moderní vědou a své nadšení a lásku k bylinkám, již úspěšně prošlo přes 1 800 spokojených klientek a téměř 60 000 dalších načerpalo inspiraci v programech, které nabízím zdarma. Prostě žiji svůj sen a ráda Vás v něm přivítám.

O léčivých rostlinách pravidelně přednáším i lékařům a lékárníkům, i laikům na konferencích, v garantovaných kurzech České lékárnické komory i na nejrůznějších sociálních sítích.

Aktuálně mě (a dalších 17 000 stejně smýšlejících členů) můžete potkat ve FB skupině K prameni zdraví, na webu karolinaromaskova.cz, na Instagramu, TikToku, YouTubu nebo Pinterestu. Pravidelně tam sdílím živá vysílání, blogové články i řadu příspěvků o bylinkách a jejich použití.